Witajcie w naszej bajce :)
Cześć zapraszam Cię do naszego domu, chociaż u nas jest bardziej jak w Luna Parku- nieustanny rollercoster od gabinetów luster (i kozetek), przez pałac strachu aż po cyrk na kółkach
Jeśli to czytasz, prawdopodobnie Ciebie też wsadzono na tę dziką kolejkę o nazwie „spektrum autyzmu” bez pytania o Twoją zgodę
Wsiadaj więc do naszego wagonika i zapnij pasy bo będzie się działo;)
Nie powiem Ci, co będzie na końcu bo sama dopiero zwiedzam krok po kroku, ale chętnie opowiem Ci o miejscach , gdzie już byłam.


Witaj! Pięknie się tu urządzasz. Trzymam kciuki za pozytywny rozwój Waszej sytuacji i bloga!
OdpowiedzUsuń