Witajcie w naszej bajce :)

Cześć zapraszam Cię do naszego domu, chociaż u nas jest bardziej jak w Luna Parku- nieustanny rollercoster od gabinetów luster (i kozetek), przez pałac strachu aż po cyrk na kółkach

Jeśli to czytasz, prawdopodobnie Ciebie też wsadzono na tę dziką kolejkę o nazwie „spektrum autyzmu” bez pytania o Twoją zgodę

Wsiadaj więc do naszego wagonika i zapnij pasy bo będzie się działo;)

Nie powiem Ci, co będzie na końcu bo sama dopiero zwiedzam krok po kroku, ale chętnie opowiem Ci o miejscach , gdzie już byłam.

Komentarze

  1. Witaj! Pięknie się tu urządzasz. Trzymam kciuki za pozytywny rozwój Waszej sytuacji i bloga!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz